ANGLICKÉ TŘEŠÍNKY MII

Neodolatelné luxusní neřesti pro každou Bohyni! 


Úvodem

Jelikož jsem začínala svou profesní kariéru jako maskér a později make-up artista pro luxusní hravou značku Benefit, rukama mi prošla kvanta a kvanta malovátek. Od těch nejlevnějších braků, po ty nejluxusnější záležitosti od předních vizážistických značek. Čím víc jsem s make-upem řádila, tím víc jsem potřebovala produkty opravdu kvalitní. Ty, co vydrží hlasovou a taneční zátěž při muzikálech v Hybernii. Ty, které hravě vytvoří geniální konzistenci pro líčení uplakané tváře pro krátký film na Barandově. A především ty, co unesou emocionální zápřah na svatebním veselí. Líčila jsem hodně, líčila jsem ráda. Časem se však prohloubila především láska ke kosmetickému řemeslu a péči. Ale lhala bych, kdyby mě při pohledu na krásná líčící cukrátka, nestoupnul krevní tlak na 140/90 a vzrušením se mi netetelily chlupy na krku…

 

Třešínky

Dnes už líčení nevnímám jako masku, zakrytí všeho, co by na pleti mělo být, podle společnosti, skryto – roztomilé pihy, pár pupínků, jizvy po vyhraném boji s těžkým akné nebo třeba pigmentové skvrny. Kůže je živý orgán. Každou minutou, hodinou, ročním obdobím, věkem, životními trampotami se mění. Tím, že se ji budeme snažit skrýt a zadusit po tunou líčidel, nepomůžeme změnit pohled okolí na krásu a ublížíme hlavně sobě. Milé dámy, silné líčení taky pekelně zestaršuje. 

Make-up se pro mě časem stal takovou TŘEŠÍNKOU na pomyslném dortu kosmetické péče, kdy lehce zvýrazníme to krásné ve tváři a „vypíchneme“ živé světlo a odlesky zdravé pleti. Nalíčit se tak, abychom to byli pořád my 🙂 Jen s trochou šťávy!

MII COSMETICS

Anglická kráska

Jak už jsem psala o pár řádků výš, líčících neřestí jsem se nechtěla úplně vzdát, a tak jsem od založení salonku každoročně hledala značku, která by splňovala moje absurdně vysoké požadavky. Bože… kolik peněz jsem v tom zatraceném hledání nechala! 😀 Až jsem tu krásku mezi všemi nakonec objevila! Ale jako první ji objevily mé klientky. Ano, čtete správně. Anglická růže Mii Cosmetics odjakživa trůnila na piedestalu luxusních značek rodinné firmy Beautysense. Právě té, která dováží mou i vaši milovanou Pevonii. Několik z vás si totiž objednalo ke krému tu a tam i řasenku, rtěnku či tvářenku, niž bych to tušila. A byly jste nadšené!

No, a i když mi to trvalo déle, než slimejší cesta okolo světa, nakonec jsem si Mii taky zamilovala.

Je to anglická rodinná firmička, pocházející z pošmourného Londýna, která se zaměřila právě na splnění tisíců přání kosmetiček a SPA salonů o luxusní, kvalitní dekorativní péči pro své klienty. Mii má naprosto přepychové obaly a famózní krémové složení. Díky minerální řadě je ohleduplná k pletím velmi citlivým a k alergikům. Honosí se značkou CRUELTY FREE, to znamená, že není testovaná na zvířatech. Poslední věcí, co mě na Mii okouzlilo je, že jsou to takové „hračičky“. Spojují sobě vícero vlastností. Jejich produkty nejsou úplně typické, a proto se může značka chlubit opravdovými světovými bestsellery. 


Kde můžu třešínky Mii koupit? 

U mě v salonku!


Nevlastním celý katalog produktů, ale ty nejžádanější krasavce mám. Pokud vás bude nějaké malovátko zajímat, domluvíme se na vyzkoušení 🙂 Nákup v salonku také nese výhodičky:

  • osobní poradenství aneb zkoušíme, vybíráme, diskutujeme 
  • vymazlené dárkové zabalení vámi vybraných pokladů 
  • předání s láskou 

Pojďte se mrknout!

Připravuje se… 🙂

Připravuje se… 🙂