Ach ten podzim…
9.9.2022


Ženy, zdravím vás!

Pomalinku, ale jistě se k nám přikradly první studené dny, vlezlé fujavice a vydatné lijáky. Je mi jasné, že drtivá většina z vás při pohledu na pošmournou oblohu propadá skepsi a beznadějným zítřkům, ale nenechte se předčasně otrávit a běžte přivítat nové roční období s úsměvem na rtu – stačí se trošku víc přiobléct, večery si zpříjemnit horkým kakaem a oblíbeným čtivem. Odvážnější z vás budou jisto jistě obdivovat podzimní krásu nejen za oknem, ale vydají se vstříc divoké přírodě pěkně zblízka 🌲

Víte, podzim miluju. Pokaždé jsem se divila svému tatínkovi, který oslavoval každý nově spadlý list. Pro mě tohle období bylo vždycky jen plné smutku a prapodivných temných dek… Díky bohu, je to za nama! Po-letní doba patří už delší čas mezi moje favority. Ne však kvůli poslednímu babímu slunci, ani hřejivým barvám – zbožňuju právě to „dekoidní“ pošmourno, déšť bubnující na střešní okna, klid a mír, který se rozhostí, v jinak rušných ulicích. Znatelně cítím jak se mi zklidňuje mysl, všechno se zastavuje, zhluboka dýchá a nasává čerstvost nového období. Prostě ráj. 

S brzkým podzimem se tetelím nejenom já, ale i salonek. Ten se pomalinku odívá do podzimních barev a připravuje výživné poklady, které ochrání vaši pleť a kůži před studeným dechem zimy. Ometám pavučiny jak z duše, tak ze zdí kosmetického hnízdečka a zase znovu vítám ty, kteří celou tu náročnou dobu hladili, podporovali, trpělivě čekali a loučím se s těmi, co se vydali jinou cestou. Všechno je tak, jak má být. 

Těším se na vás ženy! Až se zase ponoříme do světa laskavých dotyků, luxusních kalíšků a duši hladící péče.