Co je nového? 
11.1.2023


Spousta věcí. Jak už to tak v novém roce bývá 😁
Ženy moje, v následujícím půl roce se uděje spousta věcí. Jojo, taky jsem si vysnila plavbu na lehce se pohupujících vlnkách, s poprsím a madly lásky se natřásajíc a tropickým drinčíkem nasávajíc. To by však nebyla Eliška a její roztodivná dobrodružství. 


Péče v salonku

Copak vás čeká v pečujícím doupátku?
Nebojte, princip péče zůstane stejný, ale v masáži se zaměříme na detailnější propracování každého vašeho svalíku a více přitlačíme. Na kosmetický piedestal postavíme celou vaši tvář, ladnou šíji, ramena a dekolt. Nevynecháme ani horní část rukou, ztuhlé trapézy a ponoříme se hlouběji do unavených zad. 

A co ruce?

Vaše oblíbená masáž rukou půjde na nějaký čas odpočívat. Pevně však doufám, že se zase potkáme a společně okořeníme vaši péči.


Malovátka v salonku

Už brzy spolu budeme objevovat i svět dekorativní kosmetiky. Taková ta cukrátka, třešínky na každém kosmetickém dortíku. Rtěnky, řasenky, tužky, tvářenky a spousta dalších barevných matlátek! Pořádně rozparádíme tu ženskou duši v nás! 


Zdražení

Jojo, už i na mě došlo. Nesnáším to a dělám to vždycky velmi nerada. Ale nový rok s sebou, kromě kocoviny, nese i zdražování snad úplně všeho. Od pojištění, přes pevóňácké vybavení, po papírové ubrousky… A tak, abych pro vás mohla udržovat kvalitu péče a salonku, na pranýř se zdražením půjde:

 

KOUZLO AMPULKY
Od 16.2.2023 bude mít hodnotu 1390 Kč.


VODA ŽIVÁ

Od 16.2.2023 bude mít hodnotu 1690 Kč.

 

Tábor pro mozek

No a v neposlední řadě, jak už některé z vás ví, mě v půlce března čeká měsíční hospitalizace na psychiatrickém oddělení v Havl Brodě. Ha! Takhle napsané to zní ještě šíleněji a strašidelněji 😀 Nebojte, taky jsem si představovala bílé pokoje s polstrováním, svěrací kazajku a zdravotní sestry jak vystřižené z filmu „Přelet nad kukaččím hnízdem.“ Ale pobyt to bude ozdravný. Takové duševní lázně plné hodnotného programu.

Proč o tom píšu takhle veřejně?

Moje psychické onemocnění má přesah a často komplikuje naše kosmetická setkání. Taky chci dát naději podobně „obdarovaným“ a jejich rodinám, že v tom rozhodně nejsou sami a vždycky existuje řešení. O tom ale až někdy příště 😉

 

Tak jo. Doufám, že jste z mého psaní aspoň trochu moudré. Kdyby ne, piště, volejte, pokusím se dovysvětlit 😁 Mějte se krásně a se salonkem se na vás těšíme!