Domácí pečování 

Aby profesionální kosmetická péče v salonku perfektně fungovala a výsledky byly co nejlepší, je důležité se o pleť starat hlavně doma! Bez kvalitní domácí péče se neobejdete. Věřte, že pokud si kůži budete hýčkat, odmění se vám zdravým pěstěným vzhledem a každý pohled do zrcadla pro vás bude radost. Tak vzhůru na domácí pečování!


Kvalita na prvním místě 

Pevonia je vysoce kvalitní a profesionální kosmetika s unikátní technologií, která se dostává velmi hluboko do spodních vrstev pokožky. Zajistí vám opravdovou proměnu. Vidíte, jak se pleť mění, zlepšuje se a ozdravuje – proto ji zbožňuju! Pokud jste se rozhodli o sebe pravidelně a s láskou starat, moc vám tleskám! Péče o sebe je jeden ze základních kamenů zdraví a duševní spokojenosti. Propojením profesionální a domácí péče dosáhnete krásných a hlavně dlouhotrvajících výsledků – kůže je v harmonické rovnováze, projasněná, vypnutá, do hloubky obnovená a nacucaná životem. Návštěvou 2x za měsíc, domácím mazáním od Nivei nebo čištěním vodou bohužel žádných hezkých výsledků nedosáhnete. Pleť bude nespokojená a „odmění“ se vám všemožnými, život ztrpčujícími neduhy. Odměňte ji za tu celoživotní dřinu a s pokorou se o ni starejte. 


Ten „Pravý“

Zvolit tu správnou domácí péči je vždycky „kumšt“, protože jsme tvorové velmi originální, individuální a je potřeba tak přistupovat i k samotné kůži. Nevíte si rady? Bojíte se, že vyhodíte nemalé peníze za nefunkční krém a nebaví vás pořád dokola zkoušet nové a nové věci? Stavte se za mnou! Společně se na pleť podíváme a uděláme všechno pro to, aby se cítila spokojeně a chrochtala si blahem. 

Tři kroky ke správnému krému: 

znát svůj typ pleti (a ne vždycky si ho myslíme správně) 
vyzkoušet vzoreček (jistota je jistota) 
s
edí, hurá – jdu si udělat radost!

 
Kde můžu krémy objednat?

U mě v salonku! V případě, že byste chtěli vyzkoušet vzoreček, koupit plné balení krému nebo si dopřát celou pečující řadu, tak mi dejte kdykoliv vědět na čísle: 724 812 172.