Untitled design (32)

Ahoj!

Mé jméno je Eliška a jsem takový bláznivý, ale život milující tvor. Vyrostla jsem na vesnici, obklopená tmavými lesy, s pár domácími zvířaty na dvorku. Miluju obyčejné věci, většinu času (pokud se o vás nestarám) trávím v přírodě, tíhnu ke své rodině a snažím se hledat cesty ke spokojenému životu. 

 Mé jméno je Eliška a jsem takový bláznivý, ale život milující tvor

Kdy to všechno začalo…

Krémy, mastičky a různá patlátka mě fascinovala odjakživa. Pamatuju si svou babičku jak si každé ráno a večer natírala obličej a ruce starou dobrou Indulonou a Niveou a rty si mazala velkou tubou s obyčejným lojem. Maminka zase každý večer před spaním pečovala o svoje ruce… proto, když dneska ucítím vůni Indulony si vybavím tyhle hřejivé vzpomínky.
Vzpomínám, že se mi to jako malé holce hrozně líbilo. Mít na stolečku ty kouzelné flaštičky s krásnými obaly, které tak úžasně voněly. Svou první rtěnku mám schovanou dodnes! Je těžce retro růžová s perleťovým nádechem a pořád hezky voní.

Moje cesta

Kosmetice jsem se začala poprvé věnovat od nějakých patnácti let. Prošla jsem si hornickým obdobím s uhlově černými skvrnami na očích, pořádným nánosem bílé omítky, pavoučími nožkami místo řas, i potíráním obličeje dědovou alpou. Bavilo mě o sebe pečovat, ale ještě víc mě naplňovalo pečovat o druhé.
Tak jsem se s nadšením přihlásila na vysokou školu zdravotnickou a jako začínající sestřička plná odhodlání a euforie se učila po nocích anatomii a dělala strážného anděla lidem na všemožných odděleních v nemocnici, v rámci školní praxe. Práce mě neuvěřitelně bavila! Bohužel čím víc jsem se dostávala do tajů a zákoutí zdravotnických oborů, tím víc jsem zjišťovala, kolik je tam nebezpečí, beznaděje a neustálé demotivace. Netrvalo dlouho a musela jsem odejít a malinko se zotavit, protože to byla opravdu cenná životní lekce.

Ale víte co? Stálo to za to. Protože díky tomuto rozhodnutí jsem se přes nejrůznější odbočky a okliky dostala k oboru, který ze srdce miluju a díky kterému se každý den těším do nového dne! Jsem šťastná, když vidím spokojené tváře těch nejkrásnějších bytostí na světě – žen! 💚

Když je čas…

Když opomenu vášeň pro kosmetiku, tak jedním z mých největší koníčků je právě příroda, kam chodím přemýšlet, sportovat, brát inspiraci pro své nápady, nebo se jen tak nadechnout čerstvého vzduchu. V neposlední řadě jsem opravdu zapálený pisálek.

Doufám, že se budete u mě cítit spokojeně, dáte si k tomu něco dobrého a zaženete denní starosti po deku 😊.

Vaše Eliška 🌿

20170528_142009web

IMG_6607web

IMG_6558web