KOUZLO AMPULKY 

Aby pleť rozkvetla 

Milé Ženy,
kouzlem této rozmazlující péče je unikátní výživný nektar – ampulka, která probudí život i v těch nejhlubších komůrkách Vaší pokožky a zajistí Vám krásnou rozkvetlou pleť po dlouho dobu! Na kosmetický piedestal postavíme celou Vaši tvář, ladnou šíji, ramena a dekolt. Nevynecháme ani horní část rukou, ztuhlé trapézy a ponoříme se hlouběji do unavených zad. Důležitou součástí tohoto hýčkání je i relaxační aroma-terapeutická masáž, při které se zaměříme na detailní propracování každého ztuhlého svalíku a namoženého úponu. 

Tato intenzivní péče je vhodná jak pro mladší Kvítečka, tak pro zralé Růže. Udělá radost všem typům pletí – od mastnějších, přes křehounká Kvítka, po úplné Sušinky. Tu pravou ampulku a složení celého hýčkání volím vždy podle Vás, aktuálních tužeb Vaší pleti a ročního období. Je to velice individuální záležitost, ušitá Vám přesně na míru 🙂 


Co Vás čeká?

Jemná očista a uvolnění pleti
Šetrné zrníčkové projasnění 
To nejhlubší čištění (UV špachtle + ruční dočištění)
Kosmetické drobnosti
 Smysly uvolňující masáž obličeje, šíje, dekoltu, paží a trapézů, se vzácnými přírodními oleji
Kouzelná ampulka
Jen Váš čas s výživnými maskami
Sametová péče s krémy 


Ošetření KOUZLO AMPULKY je kompletní, pleť i duši hladící rituál. Vzácná chvilka, která patří jen Vám, Vaší pleti, Vašemu tělu a mysli. Za přítomnosti jemných vůní, zklidňující hudby, individuálního přístupu a hlavně – čistě ruční práce a hřejivého lidského doteku. 

Těším se na Vás! 💛

Ceník je platný od 16.2.2023.