Kosmetika a vše s ní spojené je úžasný a krásný obor, který má už desítky let své spokojené a věrné zákazníky. Pomáhá pleti zůstat dlouhodobě zdravou, krásnou a s jedinečnou jiskrou. Pyšní se mnoha odvětvími a podobory, které základní kosmetiku posunuly zase o krok dopředu a neustále se vyvíjí další. Proto si myslím, že pro nové klienty musí být těžké se zorientovat v takovém počtu nabízených služeb a salonů.

Proto bych vám ráda přiblížila svou vizi, myšlenku a způsob jakým tvořím základní hodnoty a svou práci celkově.

Každá kosmetická čarodějka má svou vlastní vizi a spojují nás jen základní pravidla kosmetické péče – a to je na tom to krásné.

Zdraví na prvním místě 

Kosmetický obor pečuje o krásu žen, ale aby pleť byla krásná, musí být v první řadě zdravá. Kůže je zrcadlem našeho zdraví a pokud se v těle něco děje, vždy se problém promítne právě do našeho křehkého obalu. Proto je dobré o sebe pečovat jak zvenku, tak i zevnitř. Jen propojením těchto dvou složek pomůžeme kůži k plnému zdraví a kráse.

 

Tělo a mysl ruku v ruce

Velmi mi záleží na propojení těla a mysli, protože se tyto dvě složky navzájem ovlivňují. Určitě nelze všechny naše fyzické problémy svádět na stres, úzkost a nervozitu, ale často tomu tak je. Proto se ve své praxi zaměřuju jak na ošetření pleti kosmetickými přípravky, tak na potlačení právě stresu, a to zklidňujícími masážními technikami a voňavou aromaterapií.

Čistá příroda

Je pro mě důležité, aby kosmetika, kterou používám vám byla příjemná a šetrná i k té nejcitlivější pleti, měla prokazatelné účinky a zároveň se dala snadno odbourat jako odpad a nezatěžovala životní prostředí.

Poctivé řemeslo

Vždycky jsem milovala poctivé řemeslo, které staví na kvalitních základech. V kosmetickém oboru upřednostňuju kvalitní práci rukou, hřejivý dotek dlaní a profesionální produkty, které se i bez pomoci přístrojů dokáží dostat hluboko do spodních vrstev pokožky. 

Vrásky, naše součást – ale…

Nepatřím mezi urputné bojovníky za nepřirozeně vypnutou pleť, kdy vás ten nelítostný boj promění spíš ve voskové figuríny, než ve Femme fatale. Mám ráda vrásky, protože neodmyslitelně patří k životu – ALE – kosmetická péče úspěšně oddaluje tenhle proces. Udržuje krásnou jiskru, svěžest a vitalitu pleti, která vás rozzáří, omladí a zjemní v jakémkoli věku.

Moje kouzla

Všechno souvisí se vším – tuhle větu říkávala už moje babička. Proto se starám nejenom o obličej, ale beru vás jako jeden celek. Uvolním napjatou kůži, zklidním uspěchanou mysl a dopřeju vám celkovou detoxikaci a restart, který unavená pleť potřebuje. U mě se nesetkáte s nepříjemnými pocity ani bolestí, všechna ošetření jsou dělána tak, aby vám přinesla krásný viditelný výsledek, kýžený klid, relaxaci a hlavně – nezapomenutelný zážitek. 

Péči o vás vnímám jako kouzelný rituál za přítomnosti těch nejkvalitnějších produktů, relaxační hudby a hřejivého dotyku, který pomáhá pleti zůstat zdravou, krásnou a mladou. Vyrovnává fyzickou a psychickou nerovnováhu a učí vás lépe vnímat své tělo a svou osobitou krásu.

Svou práci miluju, dělám ji s láskou k řemeslu a dobrým lidem. Největší odměnou pro mě je, když odcházíte krásní, odpočatí, s novou energií a úsměvem na rtu. Nic tenhle pocit nemůže nahradit, takže – DĚKUJU! 🙂