Než se vrhneme do péče

Na webu najdete nekonečně mnoho rad, jak a čím si čistit ty naše xichtíky, ale při takovém množství informací má člověk sto chutí to všechno zavřít, omýt si obličej vodou a jít spát…

Ráda bych vám tu sepsala pár rad, takový malý návod, jak se o sebe jednoduše, ale co nejlíp starat. Žádné složitosti! Kosmetika má být zábava a potěšení.

Než se vrhneme do jednotlivých kroků samotné očisty, zaměřím se na typy, se kterými bude vaše péče intenzivnější – s viditelnými výsledky.1. Vždy volte produkty na svůj typ pleti

  • Pokud si uděláte radost parádní kvalitní kosmetikou, dokonce celou řadou se sérem, ale zvolíte špatně váš typ pleti, dočkáte se akorát tak působivé vyrážky, akné, šupinek a jiných – ne moc příjemných – pleťových záležitostí.

 

2. Vždy volte produkty od jedné značky

  • Kosmetika funguje jako puzzle – pokud na sebe napojíte jednotlivé dílky skládačky, vznikne vám celistvý a krásný obrázek. Každá značka má svou unikátní technologie a přísady, které na sebe navazují a dohromady vytvoří úžasný výsledek na pleti. Pokud si pořídíte od každé značky něco, vytvoříte si „mišmaš“, který se mezi sebou bude bít a může na kůži způsobit pekelnou neplechu.

 

3. Vždy začněte základem

  • Pokud jste se rozhodli, že se o sebe budete pravidelně a s láskou starat – moc vás chválím! Jen nezapomeňte – nejdříve si osvojte základní kroky péče, a pak pracujte na nástavbě. Co to znamená? Že si ze začátku bohatě vystačíte s čistícími produkty a lehkou hydratací – jako je čistící mléko + tonikum + krém a později můžete přidat výživné hnojivo v podobě séra nebo masky.

 


170530-2000px-2000px-_0018_fmarin-170213-frankbodyCO6A4590-1-1000x1000