OBCHŮDEK PEVONIA
To nejlepší pro vaše domácí rituály


Obchůdek Pevonia je kosmetická cukrárna, kde si můžete koupit vaše oblíbené krémy a dopřát si kvalitní péči i doma! Tak šup, šup – udělejte si radost krásnými domácími poklady a nechte se rozmazlovat jejich luxusní péčí! 

 
Péče o pleť, tělo a mysl

Pevonie nabízí nejenom unikátní ošetření v salonku, ale pomůže vám právě i s domácím pečováním. Její blahodárné poklady vás budou hýčkat každé ráno a každý večer. Z nudné denní rutiny se stanou duši hladící rituály, na které se budete těšit! Propojením profesionálního hýčkání v salonku s krémy na domácí péči od stejné značky, dosáhnete naprosto neskutečných výsledků. Pleť je opravdu vymazlená – čistá, jemná, zdravě narůžovělá, projasněná, lehce vypnutá – prostě rozkvetlá. Práce s Pevonií je pro mě každodenní radost a opravdová kosmetická jízda. O to větší je moje nadšení, když se svezete se mnou a objevíte její úžasnou sílu!


Kde krémy koupím?

Krémy koupíte u mě v salonku! Jelikož je Pevonie nadstandardní záležitost, je velmi důležité, aby vám kosmetická řada sedla. Jen tehdy uvidíte její skvělé výsledky. Dávám přednost osobnímu popovídání v salonku, kde společně vybereme ten nejvhodnější vzoreček, který si doma pečlivě vyzkoušíte a podle něj vám na míru sestavím tu nejlepší péči pro vás.


Poklady na doma

Pěstící řady od Pevonie vám nabízí řešení mnoha problémů a otravných neduhů na kůži. Na své si přijdou sušinky, citlivá kvítka, i mastnější a problematičtější tváře. Pro zralé růže jsou tu skvostné kolagenové krémy s nadupaným, intenzivním složením a nezapomeňme na ochrannou řadu proti slunci nebo blahodárnou péči pro celé tělo. Věřím, že si každá z vás přijde na své!

Připravuje se nová řada! 🙂