Pevonia Botanica

Proč jsem si vybrala ke své práci právě Pevonii? 

Čím déle je člověk ve svém oboru, tím větší má požadavky na kvalitu péče o své klienty. Potřebovala jsem produkty, u kterých bude viditelný výsledek ihned po ošetření, struktura pleti se bude opravdu měnit, zároveň budou šetrné i k té nejcitlivější pleti a z těch nejčistších přírodních zdrojů a samozřejmě musí respektovat životní prostředí 

No… 
Ani vám nemusím říkat, že to bylo jako hledat jehlu v kupce (hromadě) sena. Ale zadařilo se! Pevonia mě učarovala nejen svým složením a unikátní technologií, která aktivní látky posílá opravdu hluboko do vrstev pokožky, ale také svou filosofií – věří v propojení duše a těla, a tím dělá z ošetření unikátní wellness rituál.

O kosmetice

Pevonia Botanica je přírodní kosmetika složená z ingrediencí, které pocházejí z rostlin nebo minerálů. Jde zejména o rostlinné složky, které obsahují velké množství přírodních vitamínů, antioxidantů a hydratačních látek. Jedná se o elitní řadu wellness produktů, které jsou používány prestižními salony po celém světě.

Kosmetika Pevonia Botanica, která k nám přichází ze Spojených států, je složena z nejčistších přírodních ingrediencí. Jejich účinek je umocněn zpracováním, které využívá nejmodernější vědecké a technické poznatky. Výsledkem této spolupráce jsou unikátní produkty, které přináší viditelné výsledky.

Značka nabízí produkty rozdělené do několika řad. Od základních jako je ošetření suché, citlivé a mastné pokožky, až po řadu přípravků, které řeší specifické problémy pokožky dermatologického charakteru, jako je akné a rosacea. Výrazně je zastoupena řada péče o pleť žen nad padesát let s vysokým podílem kaviárového extraktu. Ten, spolu s D.N.A. z lososa, mořským kolagenem, výtažky z pivoňky, elastinem, kyselinou hyaluronovou a escutoxem neboli rostlinnou náhradou Botoxu, staví kosmetiku Pevonia Botanica na výjimečné místo mezi kosmetickými značkami.

 Bez parabenů 
Bez parafínu
Bez alkoholu
Bez formaldehydu
Bez syntetických barviv a vůně
Bez lanolinu
Bez minerálních olejů
Neobsahuje sodium lauryl sulfate
Široký výběr produktů pro domácí ošetření obličeje a těla
Není testováno na zvířatech
Eko – balení, recyklovatelné a biologicky odbouratelné
Krémy Pevonia obsahují UV faktor SPF 8%
5-8% aktivních látek obsažených v krémech
10% aktivních látek obsažených v sérech
12% aktivních látek obsažených v ampulích
Vhodné pro vegetariány a vegany

Tvář Pevonie – krásná Dana Morávková 

Známá choreografka a herečka Dana Morávková si tuto přírodní kosmetiku a hýčkání v salónu Pevonia oblíbila natolik, že se rozhodla stát se tváří této značky.

„Vždy velmi zvažuji, s kým spojím své jméno. Musí se jednat o něco, čemu sama věřím. Jako každá žena se snažím o sebe pečovat. Oblíbila jsem si nejen produkty této značky, ale také úžasné procedury, které v salónu nabízí příjemný personál na vysoké odborné úrovni. Opravdu mohu Pevonii doporučit všem ženám, které se chtějí rozmazlovat,“ říká Dana Morávková.