Jak to udělat, aby nám neuvadala?

Koho by napadlo, že naše tváře bude dlouho zdobit tenhle strašidelný kus látky a co víc – stane se u některých módním doplňkem. Pojďme se ale kouknout na to, jak si pleť udržet zdravou, krásnou – bez šrámů na duši.

Pracovat s rouškou je víc než nepříjemné – kůže se docela trápí, protože jí je teplo, tvoří se nadměrná vlhkost a bakterie se vesele a rychlostí blesku množí. Pleti, které mají sklon k problémům – akné, ekzémy, přecitlivělost – budou její přítomnost snášet ještě mnohem hůř.

A to nemluvím o rosení brejlí…

 


Jak našemu obličeji pomoci? 

Omezte nebo úplně vynechte make-up

Kvalitní líčidla naší pleti výrazně pomůžou a odvedou práci, kterou mají, ale pořád je dobré mít na paměti, že je to vrstva, která pleti není přirozená. Proto se pro váš obličej hromada make-upu pod rouškou může stát noční můrou. Nechte pleť volně dýchat!


Čistá rouška je základ

Aby vaše tělo bylo chráněno před infekcí a obličej si připadal milován, obejměte obličej rouškou, která je čistě vypraná (min. 90°C) nebo vyvařená, usušená a vyžehlená. Pokud o roušku nepečujete, pěstujete si pod ní pestrobarevné zoo. 


Čistá pleť je základ

Abyste vaši křehounkou schránku udrželi v čistotě a pohodlí, samozřejmostí je pravidelná péče, tzn. – čistící mléko + zklidňující tonikum + hydratační krém – ráno a večer = KRÁSNÁ ZDRAVÁ PLEŤ.


Pitný režim

Pořád to omílám dokola, já vím! 😀 Ale pokud tělo nebudeme zavlažovat, samočistící schopnost se výrazně omezí, zpomalí se trávení, za to se zvýší únava a kůže se nám odmění suchým, povadlým a vrásčitým vzhledem. Pijte pravidelně a uvidíte, jak bude tělo spokojené a živé!