ZAČÍNÁME – 2022! 💬

S lehce odřeným nosem 


Zdravím vás milé ženy!
Máme tu nový rok 2022, a s ním spoustu naděje-plných očekávání, nových vizí, přání a motivací. Jedna polovina z nás ho toužebně vítá, protože přináší čerstvý vítr a takový ten pomyslný začátek něčeho nového. Druhá ohrnuje nos, mává a rozhazuje rukama a razí heslo: „Však je to furt stejný, ne.“ K tomu vám řeknu jen jedno – záleží na úhlu pohledu. Pro mě je začátek nového roku jako kouzelné prosluněné okénko do barevných luhů a hájů. Kdy se na chvíli ohlédnu zpět, očistím zbylé staré bláto, vysuším poslední louže a nechám tvář hýčkat prvním novoročním paprskem. 

Je pravda, že by se mi pár, nejenom novoročního pošimrání od slunce, dost hodilo. Jelikož počasí připomíná nejapný meteorologický žert, už pár dní se potýkám s nosem-rvoucím nachlazením. Ale je to lepší… už tolik nepřetéká boží silou.

Pilně, jako usoplená včelka jsem se vrhla do pročítání této kosmetické knižní nádhery, abych vám mohla být nápomocná při vašich zvídavých otázkách. Vzdělávání je pro mě hnací motor a prohlubuje mi ještě víc vztah k tomuto krásnému řemeslu. Tak ještě pár řádků a …

…  a brzy na viděnou v novém – lepším – roce! 😊


Poznámka:
💬 – nový příspěvek 

KRÁSNÉ VÁNOCE!

Děkuju vám za rok 2021! 


Moje krásné ženy,

na konci každého roku se pravidelně dojímám a utírám svá uslzená oka a nudle pod nosem. Víte, rok 2021 pro mě byl hodně tvrdým rokem se spoustou zkoušek, prazvláštních testů odolnosti a hořko-sladkých jobovek… Jelikož jsem srdcem i duší věčný bojovník a naivní optimista, můžu hrdě prohlásit, že jsem se z toho nakonec nepotentila a prohlásila se za vítěze. Přemýšlím, že si koupím i nějaký ten rytířský řád věčného smolaře a vítěze.

No, abych se dostala k jádru pudla a neplácala se tu chlapácky po ramenou – důvod, proč tu mám vždycky kopu posmrkaných kapesníků je hlavně ten, že bez vás žen by to prostě nešlo! Vy jste ten důvod, proč svou práci tak miluju. Vaše úžasná podpora, hřejivé návštěvy v salonku, nadšené brebentění o kosmetice a životě. Ani slovy nedokážu popsat, jak moc si toho vážím. ZE SRDCE VÁM VŠEM DĚKUJU! 💛

Přeju Vám ty nejkrásnější Vánoce! Samozřejmě plné klidu a míru (protože asi většího daru není, že), nepřežeňte to se dny plného obžerství, ať pak nemusíte běhat kolem baráku a dávat si super předsevzetí, co nikdy nesplníte a prostě si pořádně dosyta odpočněte! Ať se v novém roce, s klidnou hlavou zase setkáme.

S láskou, Eliška