Všem mým ženám ze srdce děkuji za krásná hodnocení!

 

 

Lenka H.

⭐⭐⭐⭐⭐
Eliška je pro mě nejen skvělá kosmetička,která podrobně vysvětlí každý krok procedury a svou práci dělá s velkou láskou a péčí, ale především krásný člověk s laskavým přístupem, který mě úžasně dobíjí svou pozitivní energií. Po návštěvě u Elišky se cítím krásná, zrelaxovaná a pozitivně naladěná. Děkuji za každé naše milé setkání.

 

 

 

Lucie H.

⭐⭐⭐⭐⭐
Kosmetické ošetření u Elišky je zážitek :). Výborné, parádní, skvělé. Co víc dodat? Zamilovala jsem se a na tuhle hodinku a půl relaxace se budu vrace :-). I v těch vedrech jsem odcházela zrelaxovaná jak dlouho ne. Vřele doporučuji vyzkoušet 😘.

 

 

 

Vlaďka K.

⭐⭐⭐⭐⭐

Na kosmetice jsem byla po opravdu dlouhé době a byla jsem nadšená. Eliška je velice milá a co je hlavní, je na ní vidět jak ji tahle práce baví. Byla jsem moc spokojená a mohu jen doporučit. Během ošetřrní pleti mi vysvětlila co právě dělá a proč a doporučila mi kosmetické prostředky na každodenní použití, se kterými jsem opravdu spokojená. Už se těším až znovu využiji služeby této šikovné kosmetičky.

 

 

 

Eliška P.

⭐⭐⭐⭐⭐
Na mne typický sedí rčení (Kovářová kobyla chodí bosa) i přesto,že pracuji s přírodní kosmetikou moc ji nepoužívám, nevidím smysl proč se hýčkat a udělat si doma v klidu masku ….a tak bych tu mohla pokračovat dlouho. Elišku nějakou dobu sledují a sdílím její vášeň pro vůně a bylinky takže volba na její služby byla jasná. Ještě se utrhnout a vyhradit si prostor pro sebe. Dnes, dnes si to užiju a jdu. Eliška mě vítá mezi dveřmi – je milá a působí tak krásně. Srdce mi zaplesá – tady jsem dobře. Všade to voní, já ulehám a za hodinku a půl je ze mne nový,svěží,nádherný člověk …spíš spokojená žena. A já jsem zas o kousek radši,že to někdo dělá srdcem, pač to jde znát. Děkuji Vám Eliško za příjemné sobotní dopoledne a rozhodně se nevidíme naposled.

 

 

 

Martina M.

⭐⭐⭐⭐⭐
Eliška je profesionálka tělem i duší. Kosmetické ošetření bylo velmi příjemné. Doporučuji vyzkoušet. Relax u Elišky, stojí za to!

 

 

 

Tereza V.

⭐⭐⭐⭐⭐
Elišku můžu jen a jen doporučit. Jelikož nemám příliš času, vyšla mi vstříc a přijela za mnou. Ačkoliv jsem věděla, že to nebude tak dokonale, jako bych navštívila já ji v salónu, přesto jsem byla velice spokojená a po ošetření příjemně zrelaxovaná. Kosmetiku, kterou používá mám velmi ráda, takže jsem si byla jistá, že jdu za správným člověkem. Všem kteří váhají rozhodně doporučuji a těším se na další setkání 🙂 což mi připomíná, že bych se měla objednat. Eliško, děkuji.

 

 

 

Gabriela T.

⭐⭐⭐⭐⭐
Doporučuji vřele, krásné ruce a milý profesionální přístup!!

 

 

 

Kateřina K.

⭐⭐⭐⭐⭐
Velmi ráda doporučuji, pokud byste chtěli strávit příjemné chvíle v místnosti plné vůní bylinek v rukou profesionálky. Děkuji Elišce za seznámení s úžasnou přírodní kosmetickou péčí, za zasvěcené povídání o bylinkách, rady, jak se o sebe starat, milé ruce a empatii. Eliško, těším se na další návštěvu v novém voňavém království:-).

 

 

 

Lenka J.

⭐⭐⭐⭐⭐
Na kosmeticke osetreni k Elisce chodim moc rada…mile me prekvapil jeji pristup ke klientkam, behem kosmetickeho osetreni informuje o krocich, ktere dela…vysvetli jakou mate plet, co je pro ni vhodne a v posledni rade aplikuje takove pripravky, ktere vyhovuji prave vasi pleti…nove soucasti osetreni je i masaz rukou, takovy odpocinek si zaslouzi kazda zena po narocnem pracovnim dni, Elisku vrele doporucuji, mila a usmevava bytost ;).

 

 

 

Míša O.

⭐⭐⭐⭐⭐
U Elišky jsem si užila úžasnou hodinu luxusní péče. Odcházela jsem s úžasným uvolněným pocitem a pletí jak ,,dětská prdelka“😁 Celá péče byla velice příjemná,jemná a zároveň účinná😊 Můžu všem vřele doporučit,já už se těším na příště, na další dávku úžasného relaxu😊

 

 

 

Kincl Ík

⭐⭐⭐⭐⭐
Uzasna pece!

 

 

Klára Š.

⭐⭐⭐⭐⭐
Velmi doporučuji 😊 vždy odcházím zrelaxovaná a plná pozitivní energie! Už se těším na příště.

 

 

Pavlína J.

⭐⭐⭐⭐⭐
Kosmetiku Eliška můžu jedině doporučit! Vždy z ní odcházím jako úplně jiný člověk. Nejen díky zázračné kosmetice (občas se až nemůžu poznat), ale i skvělému přístupu. Takže za mě 5/5!