S Vámi před!
4.3.2023


Ženuchy moje, hola hou!
Dlouho tu ke čtení nebyly žádné řádky s humorem sobě vlastním (okolím často nepochopeným). Neměla jsem co psát. Spíš jsem chtěla zůstat schoulená se svými tajemstvími sama. Jako chichotající se permoník na čerstvě ukradeném zlatě. Někdy je prostě lepší nic nevysvětlovat. Nechat to plout. Být sami se sebou a svým pokladem. 


S Vámi vpřed!

Poslední týdny byly ve Vaší společnosti víc než opojné… 
V salonku, po velmi dlouhé době vládla atmosféra pravidelného setkávání, nové energie a víry v mnohem světlejší zítřky. Netížily mě chmury bolavé duše. Užívala jsem si nově nabitou moc, v podobě vzkvétajícího zdraví a spokojené mysli. Mohla si Vás zase plnohodnotně a s láskou hýčkat. Přijde mi jako bychom za sebou měly snad celé století těžkých bojů, častých proher a krátkých vítězství. Zuby nehty jsem držela rozpadající se salonek, Vy jste zuby nehty držely mě a takhle jsme pospolu nějaký ten čas balancovaly na visutém mostě, nad hořící lávou, s drakem v zádech a bílou vlajkou s nápisem:


UŽ NA TO SE*U!


ALE 😀 Vybojovaly jsme to! Vybojovaly jsme to společně!

Na vědomost se dává, že po třech těžkých letech, se já a salonek vracíme zpět. Lížeme si rány, odhazujeme promočené obvazy a sešíváme jizvy. Máme boží brnění. Mnohem silnější, než kdy dřív a chystáme se vstříc novým kosmetickým dobrodružstvím. Zase budeme s hrdostí bojovat za naše milované řemeslo! Za Vás ženy. Bez kterých bychom jen těžko draka zvládli 🙂 

Díky… 💛