UNIKÁTNÍ PEVONIE

Víte, když jsme hledala kosmetiku, která by z vaší pleti udělala sametové cukrátko, nebylo to vůbec jednoduché. Pátrala jsem jako divá mezi všemožnými značkami slibující výsledky na počkání a pleť bez vrásek do 100 let. Nad každou takovou nabídkou jsem se jen uchechtla a zaťukala si na čelo. Takhle to přece nefunguje. Trvalo to „jen“ dva roky, dvě značky a spousty peněz 😀, než jsem objevila tuhle královnu mezi všemi – Pevonii!

Pevonia Botanica je profesionální kosmetická značka amerického původu a na trhu slaví krásných 25 let! Její kouzelné kalíšky se pyšní čistým přírodním složením, jemnými vůněmi a naprosto unikátní technologií, díky které vaše pleť rozkvete a udrží si půvab dlouhou dobu. Miluju její filosofii. Upřednostňuje čistý holistický přístup a ví, že cesta ke krásné zdravé pleti spojuje tři základní prvky – péči o pleť, tělo a duši. Její špičkové kvality využívají přední wellness centra, salony a dermatologické kliniky po celém světě.

Slova zakladatelky, Sylvie Hennessy

„Když jsem začala v roce 1981 v kosmetickém průmyslu pracovat, péče o pleť nebyla ve Spojených státech dobře známá. Mým cílem bylo vytvořit péči o pleť jako vědu. Ošetření obličeje byl pouze aplikační proces nanášení krémů a masek. Kosmetické terapeutky, neměly možnost zjistit, jak složitá věda stojí za tím, aby jednotlivé složky synergicky působily tak, aby se zlepšila kvalita pleti. Věda a vzdělávání byly základem filozofie naší společnosti a toto platí dodnes. Na to jsem se zaměřila posledních 30 let mého života. To je to co nejvíce miluji a co se stalo vášní.“

Péče pro pleť, tělo a mysl

Pevonie nabízí nejenom unikátní ošetření v salonku, ale pomůže vám i s domácím pečováním. Její blahodárné poklady vás budou hýčkat každé ráno a každý večer. Z nudné denní rutiny se stanou duši hladící rituály, na které se budete těšit! Propojením profesionálního hýčkání v salonku s krémy na domácí péči od stejné značky, dosáhnete naprosto neskutečných výsledků. Pleť je opravdu vymazlená – čistá, jemná, zdravě narůžovělá, projasněná, lehce vypnutá – prostě rozkvetlá. Práce s Pevonií je pro mě každodenní radost a opravdová kosmetická jízda. O to větší je moje nadšení, když se svezete se mnou a objevíte její úžasnou sílu!

Kosmetické řady 

Pěstící krémy od Pevonie vám nabízí řešení mnoha problémů a otravných neduhů na kůži. Na své si přijdou sušinky, citlivá kvítka, i mastnější a problematičtější tváře. Pro zralé růže jsou tu skvostné kolagenové krémy s nadupaným, intenzivním složením a nezapomeňme na ochrannou řadu proti slunci nebo blahodárnou péči pro celé tělo. Věřím, že si každá z vás přijde na své!

Tip: Pro detailnější zobrazení klikněte na obrázek.