VODA ŽIVÁ

Královská péče

Milé Růže,
od 35. roku života se linky na pleti prohlubují a kůže ztrácí svou pružnost. Ve tváři se začínají zvýrazňovat všechny životní příběhy, které jste si během let napsaly a péče, kterou jste samy sobě věnovaly. Aby pleť vzkvétala a stala se krásnou pěstěnou růží, je důležité ji nejenom pravidelně zalévat, ale dopřát jí i intenzivní hnojivo. Proto jsem pro Vás nachystala tuto famózní péči, která dodá potřebnou vzpruhu a posílí i ty nejnáročnější pleti.

Pojďte se mnou a já Vás zavedu do pohádkové říše, kde znají to nejstarší tajemství – záhadu věčného mládí a krásy. Prosím, jen za mnou! Tahle nádherná omlazující péče v sobě skrývá svaté grály daleké vegetace. Za sedmero horami a sedmero řekami, se v moři skrývá unikátní voda živá – královská kyselina hyaluronová. Její sílu podpoříme vzácnou maskou z bavlníku bylinného, která Vaši pleť opřede tím nejluxusnějším kosmetickým hedvábím.

Po téhle unikátní blahodárné bouři budou vaše okvětní lístky vypnuté, posílené a hloubkově obnovené. Ze zrcadla na Vás bude koukat projasněná šťavnatá pleť, se zdravě narůžovělou barvou – péče je ideální pro zralé Růže +35, +40, +50 let.

Ceník je platný od 1.2.2022.