Maskérství

V roce 2014 jsem ukončila svoje zdravotní vzdělání, a s batůžkem na zádech odjela do Prahy, kde jsem navštěvovala vysněný maskérský kurz a naučila se základům filmového, divadelního a svatebního líčení. Se svým mistrem jsem ještě ten rok nastoupila do muzikálového divadla Hybernia a starala se o kompletní herecké obsazení. Také jsem spolupracovala na malých filmových projektech na Barrandově, tvořila s filmařskou školou „Prague film school“ studentské filmy a dojížděla za nevěstami po celém Česku. V neposlední řadě jsem pracovala pro hravou značku Benefit Cosmetics jako firemní reprezentant a tzv. Brow artist – specialista na úpravu obočí. Naučila jsem se speciální techniky úpravy obočí a zdokonalila ve svatebním líčení.

 

Péče o pleť

Jelikož mě pečující kalíšky, flakónky a celková starost o tělo a duši fascinovala odjakživa, zatoužila jsem vědět o tomto úžasném oboru víc, a tak jsem se rozhodla si kosmetické vzdělání v roce 2016 dodělat. Absolvovala jsem kosmetický kurz, kde jsem naučila celkovému fungování kůže, nejmodernějším technologiím, jednotlivým pečujícím krokům a celkové filosofii tohoto oboru. Neskutečně mě to bavilo a zatoužila jsem pracovat v salonech krásy a předávat ženám myšlenku, jak pečovat o svou tělesnou a duševní schránku.
To se mi k mé radosti splnilo a momentálně se o vás starám v salonu ve Velkém Meziříčí 🙂

 

Vzdělávání 

Neustálé vzdělávání a zdokonalování se v oboru beru jako samozřejmost a neskutečně mě baví, když vám můžu přinést něco nového, co kosmetickou péči posune zase o krok dál. Učím se jak sama, tak v rámci spolupráce s kosmetikou Pevonia, která pravidelně pořádá vzdělávací semináře nejenom o nejnovějších technologiích v kosmetice, ale i například o zdravém životním stylu.

 

iStock_000053376152_Largea