PEVONIA BOTANICA

S láskou k sobě, s úctou k přírodě 
 

Čím déle se starám o vaše krásné tváře, tím větší požadavky mám na kvalitu kosmetiky, kterou používám při vaší péči. Co vám mám povídat. Kosmetickou značku jsem hledala dlouho a trefné přirovnání „Je to jako hledat jehlu v kupce sena.“ bylo víc, než výstižné. Stálo mě to jen dva roky pachtění a lopocení se ve změti kosmetického haraburdí, spousty zlaťáků, nepříjemných vyrážek a lišejů a nelibých poznámek od mojí rodiny (musela jsem to přece nejdřív na někom vyzkoušet).

ALE, nakonec se mi ji podařilo najít. Královnu mezi všemi – unikátní PEVONII!
Pevonia Botanica je nádherná nadstandardní záležitost a v kosmetickém světě patří mezi špičky profesionální přírodní péče. Používá se v dermatologických ordinacích, na estetických klinikách a v luxusních wellness centrech a salonech po celém světě. Její kosmetické poklady řeší širokou škálu kožních neduhů. Dokáží rozkvést a šetrně, ale intenzivně pěstit každou pleť a s láskou hýčkat celé tělo, i mysl. Pevonia má nejenom unikátní krémy, ale pyšní se i krásnou filosofii. Jejím posláním je holistický přístup ke kosmetice, i k životu samotnému. Ví, že cesta ke krásné a zdravé pleti vede nejenom přes fyzickou péči, ale i tu duševní. 

Pevonia – příběh zdraví a krásy

Legenda vypráví, příběh lékaře bohů, Paeona, který byl žákem Aeskulapovým. Ten dostal na Olympu od bohyně Héry vzácnou bylinu s léčebnou mocí. Pomocí této rostliny uzdravil Pluta, raněného v trojské válce Herkulem. Aeskulap žárlil na lékařské úspěchy Paeona a dal jej zavraždit. Vděčný Pluto však proměnil mrtvého Paeona v bylinu, jíž byl vyléčen, a ta nese navždy Paeonovo jméno – Paeonia – latinský název pivoňky. S touto legendou je spojen název Pevonia. Pevonia inspirovaná touto legendou pokračuje v Paionově díle, v hledání těch nejúčinnějších výtažků z rostlin, které nám země nabízí.

Pevonia je mezinárodní společnost s dlouholetou rodinnou tradicí. Je synonymem pro vysoce kvalitní produkty a profesionální péči o pleť a tělo. Společnost založili manželé Philippe a Sylvie Hennessy v říjnu 1991. Nyní se může pochlubit více než 50% podílem na trhu v péči o pleť v USA a více než 120 distributorů po celém světě, zajišťuje, že Pevonia má vždy blízko ke svým zákazníkům.

 

S úctou k přírodě 

5-8% aktivních látek v krémech
10% aktivních látek v sérech
12% aktivních látek v ampulích
Bez parabenů a ftalátů
Bez chemických přídavků a konzervantů

Bez alkoholu
Bez syntetických barviv a vůně
Bez minerálních olejů
Neobsahuje sodium lauryl sulfate
Není testováno na zvířatech
Recyklovatelné balení
Vhodné pro vegetariány a vegany


Celosvětová ocenění