KRÉMY PEVONIA

To nejlepší pro vaše domácí rituály!


Obchůdek Pevonia je kosmetická cukrárna, kde si můžete koupit vaše oblíbené krémy a dopřát si kvalitní péči i doma! Tak šup, šup – udělejte si radost krásnými poklady a nechte se rozmazlovat luxusní péčí! 


Péče o pleť, tělo a mysl

Pevonie nabízí nejenom unikátní ošetření v salonku, ale pomůže vám právě i s domácím pečováním. Její blahodárné krémy vás budou hýčkat každé ráno a každý večer. Z nudné denní rutiny se stanou duši hladící rituály, na které se budete těšit! Propojením profesionálního hýčkání v salonku s krémy na domácí péči, dosáhnete opravdu krásných výsledků. Pleť je vymazlená – čistá, jemná, zdravě narůžovělá, projasněná, vypnutá – prostě rozkvetlá. Práce s Pevonií je pro mě každodenní radost a opravdová kosmetická jízda. O to větší je moje nadšení, když se svezete se mnou a objevíte její úžasnou sílu!


Kde můžu krémy koupit? 

U mě v salonku!

Jelikož je Pevonie nadstandardní záležitost, je velmi důležité, aby vám kosmetická řada sedla. Jen tehdy uvidíte její skvělé výsledky. Dávám přednost osobnímu popovídání v salonku, kde společně vybereme ten nejvhodnější vzoreček pro vás, který si doma pečlivě vyzkoušíte. Podle něj vám na míru sestavím tu nejlepší péči. Výhodou je, že se o nic se nestaráte! Krémy Vám objednám, s láskou zabalím a předám. Také samozřejmě probereme veškeré detaily ohledně používání vašich nových pokladů ☺

Čističe, tonika, krémyvzorečky jsou k dostání ihned v salonku. Séra a další specialitky jen na objednání. Někdy se ovšem stane, že jsou mi krémy vykoupeny před očima. Pokud vám dochází váš oblíbený krémový pomocník, napište mi cca 7 dní předtím, než vám dojde a já vás dozásobím. Objednávky přijímám na whats appu, v SMS nebo osobně!


Výhody nákupu v salonku:

  • 6% sleva na pleťovou a tělovou péči Pevonia!
  • Osobní poradenství aneb zkoušíme, vybíráme, diskutujeme 
  • Servis – všechnu práci udělám za vás a vy se nemusíte sejřit s internetovým světem a dopravci
  • Po-nákupní péče aneb rady a tipy pro vás a vaše nové pečující miláčky 


PÉČE O PLEŤ


PÉČE O TĚLO