Letní pečování 

26.7.2021

Je to tu! Dny zalité nekonečným sluncem, dovolenková dobrodružství a pořádně prohřáté kosti. Léto přináší našemu tělu a duši velkou dávku energie a rozšafnosti. Nechte se každý den něžně políbit sluncem, ponořte se až po uši do chladivé vody nebo se nacpěte slaďoučkým melounem. Nezapomínejte však na to, že je potřeba se o kůži po všech těch tropických dobrodružství s láskou postarat!

Jak mám pečovat o pleť?

21.6.2021

„Jak mám pečovat o pleť?“ Jedna z nejčastějších otázek, kterou od vás dostávám. Spousta z vás má v tom všem kosmetickém haraburdí zmatek, snadno se lapí na „skvělé“ novinky značek a podlehne lákavým nabídkám marketingových mistrů. Vůbec se vám nedivím. Vyznat se v tom všem pečujícím mumraji není lehké. Poradím vám jedno – zavřete oči, třikrát se zhluboka nadechněte a logicky si řekněte, co pleť potřebuje ke zdraví a kráse. Péče o pleť není složitá.

Jarní pečování

13.4.2021

Taky jste už chlupaté svetry a šály obměnili za jarní kolekci roku 2021, vytáhli troje sluneční brýle a vyhodili prošlý opalovací krém? Úplně s vámi souzním, protože i moje mysl je obrostlá růžovými kvítky a zalitá prvním jarním sluncem. Sepsala jsem pro vás takové malé počtení na téma „Jarní pečování“ a při datlování do klávesnice mi na okenní parapet padali obří chuchvalce sněhu a hned v závěsu se protlačovaly malé krupky ledu…