MALOVÁTKA MII COSMETICS 

Neodolatelné neřesti pro každou Bohyni! 

Bylo nebylo

Jelikož jsem začínala svou profesní kariéru jako maskér a později make-up artista pro luxusní hravou značku Benefit, rukama mi prošla kvanta a kvanta malovátek. Od těch nejlevnějších braků, po ty nejluxusnější záležitosti od předních vizážistických značek. Čím víc jsem s make-upem řádila, tím víc jsem potřebovala produkty opravdu kvalitní. Ty, co vydrží hlasovou a taneční zátěž při muzikálech v Hybernii. Ty, které hravě vytvoří geniální konzistenci pro líčení uplakané tváře pro krátký film na Barandově. A především ty, co unesou emocionální zápřah na svatebním veselí.

Líčila jsem hodně, líčila jsem ráda. Časem se však prohloubila především láska ke kosmetickému řemeslu a péči. Ale lhala bych, kdyby mě při pohledu na krásná líčící cukrátka, nestoupnul krevní tlak na 140/90 a vzrušením se mi netetelily chlupy na krku…

 

Třešínky

Dnes už líčení nevnímám jako masku a zakrytí všeho, co by na pleti nemělo být – roztomilé pihy, pár pupínků, jizvy po vyhraném boji s těžkým akné nebo třeba pigmentové skvrny. Kůže je živý orgán. Každou minutou, hodinou, ročním obdobím, věkem, životními trampotami se mění. Tím, že se ji budeme snažit skrýt a zadusit po tunou líčidel, nepomůžeme změnit pohled okolí na krásu. Milé dámy, silné líčení taky pekelně zestaršuje!

Zajímá mě a fascinuje zejména denní líčení. Přirozené líčení v jemných odstínech, kdy lehce sjednotíme pleť, zakryjeme drobné nedokonalosti a dodáme pleti šťávu pomocí barev a jasu. Naučíme se kam a co nanášet, s velmi lehkým pomocným dotykem rukou a štětců. Kouřovky, linky, umělé řasy, ode mě milé ženy nečekejte, ale pokud byste se chtěly dozvědět, jak podtrhnout krásu vaší tváře, obočí, rtů a lehce očí – jsem tu pro vás! 

Make-up je pomyslnou TŘEŠÍNKOU na dortu kosmetické péče, kdy zvýrazníme ve tváři to krásné a „vypíchneme“ živé světlo a odlesky zdravé pleti. Nalíčit se tak, abychom to byli pořád my 🙂 Jen s trochou šťávy!

Kde můžu malovátka koupit?

U mě v salonku! Jelikož je dekorativka Mii Cosmetics luxusní záležitostí, je velmi důležité, aby vám produkty sedly. Jen tehdy vám budou dělat radost. Dávám přednost osobnímu setkání v salonku. Společně vybereme a vyzkoušíme ten nejvhodnější produkt pro vás.


Výhody nákupu v salonku:

  • Pro mé pravidelné klientky je Hodinky krásy, kdy make-up zkoušíme, ZDARMA!
  • Výhodou je, že se o nic se nestaráte! Malovátka Vám objednám, s láskou zabalím a předám. Také samozřejmě probereme veškeré detaily ohledně používání vašich nových pokladů ☺

Mii Cosmetics