RTÍKY K NAKOUSNUTÍ

Dodejte rtům hravou šťavnatost!

 

Odstíny rtěnek je dobré vybírat osobně, protože barvy na obrazovkách nemusí odpovídat realitě. Zastavte se u mě a společně vybereme ten nejlepší odstín pro vás! 

Výživná pečující rtěnka

S proužkem kyseliny hyaluronové

Tato pečující rtěnka je čistý poklad! Díky bílému proužku kyseliny hyaluronové parádně vyživí i opravdu suché rty a vyzmizíkuje hlubší rýhy i jemnější vrásky.  Ve spojení se sytým pigmentem dodá rtům na šťavnatosti.

Plusy navíc: dekorace a péče v jednom
Výdrž: střední
Konzistence: velmi krémová, na rtech neskutečně příjemná 

 

Hydratační klasická rtěnka

S vitamínem E

Pokud máte rádi klasiku bez vymožeností, tahle hydratační rtěnka je pro vás jasnou volbou! Klasický tvar, máslovitá konzistence a velký výběr odstínů.

Výdrž: střední
Konzistence: klasická máslovitá

Hydratační tužková rtěnka

S avokádovým a mangovým olejem

Tahle kráska se velmi snadno nanáší díky praktickému tužkovému tvaru. Zábavné „klikací“ provedení vás potěší při každém opětovném nátěru. Vaše rty pohladí výživný avokádový a mangový olej, který zjemní nejednu vrásku na rtu.

Výdrž: střední
Konzistence: příjemně máslovitá

Vysoce krycí lesk 

S avokádovým olejem

Lesky na rty od Mii Cosmetics nejsou jen tak ledajaké lesky. Spojují v sobě pečující balzám, lesk a díky vysoké pigmentaci i rtěnku. Avokádový olej zatočí se suchostí!

Výdrž: nižší (jako u lesků)
Konzistence: hustější, nelepivá 

Vysoce krycí krémový lesk

S kyselinou hyaluronovou

Tento lesk je vyšší level! Nejenom že díky jeho složení nahradí výživný balzám, „šajnící“ lesk a hydratační rtěnku. Ale zásluhou kyseliny hyaluronové se tohle dekorativní malovátko mění i v pečujícího pomocníka.

Plusy navíc: dekorace i péče
Výdrž: nižší (jako u lesků)
Konzistence: hustější, nelepivá 

 

Konturovací tužka

S vitamínem E a C 

Tato konturovací tužka je chytrým pomocníkem, který rty dokonale zvýrazní, orámuje jejich kontury a zabrání rozpíjení rtěnky. Díky krémové textuře se tužka lehce nanáší a pomáhá zafixovat rtěnku na místě.