SÉRUM

Intenzivní to záležitost 


Čím jsem starší (úplně slyším ten uštěpačný smích žen, které mají věkové čísílko maličko vyšší, než já… ale je to tak! 😁), tím víc zjišťuju, že si po třicítce se základní svatou trojicí jen tak nevystačím. První vrásečky si spokojeně lebedí v okolí očí, rtů a na čele. Vzájemnou přítomnost si velice užívají a postupně ji více a více prohlubují. Pleť se stále jednou měsíčně dostává do fáze ranné puberty a temné kruhy pod očima už nemizí tak rychle, jako na střední. Nu což, věk nezastavíme. Můžeme ho však zpomalit! A k tomu nám poslouží kouzelná, velmi intenzivní lahvička, ve které se skrývají ty největší kosmetické cennosti – SÉRUM.


Co je vlastně to sérum?

Většina z vás si vybaví malou kouzelnou lahvičku, vypadající přesně jako ta, do které Panoramix naléval kouzelný nápoj v legendárních filmech s Asterixem a Obelixem. Slibuje Vám dlouhověkost a pleť mladé panny. No, když přestaneme sledovat reklamní přehánění a logicky se na nad sérem zamyslíme, přijdeme na to, že je to naprosto famózní a velmi přínosná nástavba v denní péči o pleť. Sérum je intenzivní vitamínová bomba o velmi vysokých koncentracích aktivních látek. Proto se doporučuje používat jen pár kapek. Je to perfektní pomocná síla, pokud vám již nestačí tři klasické kroky v péči a potřebujete pleť podpořit silněji. Týká se to: 

  • zralých pletí s hlubšími vráskami a povolenou elasticitou nebo prvních vrásek
  • pletí s různými kožními neduhy – akné, problematická pleť, růžovka, atd. 
  • nebo pletí, které zápolí se stresem, ročním obdobím, městským smogem nebo jakýmikoliv většími změnami v těle

 

Jak používat sérum?

Sérum se používá v malém množství pod váš oblíbený krém. Doporučuju ho zařadit do péče hlavně na noc, protože je tělo v klidu a pleť intenzivně regeneruje a odpočívá. Samozřejmě, čím je kůže starší, tím víc ocení i ranní hnojení. Nikdy prosím sérum nepožívejte samostatně – vždycky by mělo tvořit sehranou dvojku s vhodným krémem. Je to jako byste si oblékli jen spodní prádlo (sérum) a zbytek hadříků nechali doma na židli (krém) – prostě to nefunguje 😀 Než koupíte nějaké super drahé nebo naopak „low budget“ sérum, poraďte se raději s vaším kosmetickým profíkem, co lahvičkám rozumí. Ať nekoupíte zajíce v pytli.

Krok za krokem se sérem:

1. Čistič (mléko, olej, gel)
2. Tonikum
3. Sérum
4. Pleťový krém

Unikátní sér(i)oví krasavci od Pevonie!

Pořiďte si i vy jednoho krasavce domů – pleť se vám odvděčí nadmírou spokojenosti. Pro více informací o sérech klikněte na jejich cenu.

Zklidňující sérum

– s propolisem

Rozjasňující protivráskové sérum

– s vitamínem C

Hydratační protivráskové sérum

– s kyselinou hyaluronovou

Vitamínové sérum

– s mandarinkovým olejem