VAŠE KOSMETICKÉ DOBRODRUŽSTVÍ

Co vás čeká a nemine


Zní to poněkud zlověstně, ale nebojte se. U mě v salonku rozhodně nezběláte strachem a pot vám nesteče až do temných tělesných zákoutí. Za syndromem bílého pláště musíte o dům dál. I když bych jim se svou aktuální sbírkou ultra silných desinfekcí a čističů mohla z fleku konkurovat!

Ale teď už trošku vážněji. Dobře vím, jak důležitá je důvěra k člověku, který intenzivně zasahuje do vašeho intimního prostoru, té pomyslné osobní bubliny – jako já při vašem pečování. Proto se pro vás snažím každý den vytvářet to nejklidnější prostředí. Abyste se cítili v bezpečí, věděli, že u mě můžete být sami sebou (všechny tělesné zvuky dovoleny) a čas, starosti a povinnosti nechali přešlapovat venku na ulici. Prostě si naplno užili ten vzácný čas, co patří jen vaší pleti, vašemu tělu a VÁM samotným 💛


Vítám vás!

Až nastane čas hýčkání, vyzvednu si vás na křesílku před dveřmi salonu. Moc vám doporučuju si před péčí:

  • odskočit na toaletu (i když se vám nechce), přece jenom hodina a třičtvrtě je hodina a třičtvrtě
  • umýt ruce – z důvodu hygieny při masážích rukou 
  • pokud vám to odvaha dovolí nebo nejdete rovnou z práce, nechte svou tvář odlíčenou 
  • ZAPNOUT TICHÝ REŽIM na mobilu nebo alespoň ponechat vibrace – ne kvůli mě, ale hlavně kvůli vašemu vlastnímu klidu

Proprietky aneb všechno dolů

Po přivítání si vás odvedu do pečujícího doupátka, kde sundáme všechna cingrlátka, gumičky, brýle a další osobní propriety (ucítíte tu úlevu). Jelikož se budu věnovat hlavně vašemu obličeji, šíji, dekoltu a rukám, požádám vás o svléknutí oblečení z horní části těla. Spodní prádlo nebo košilku si můžete samozřejmě nechat, ale vřele doporučuju VŠECHNO sundat. Podprsenka je ZOO pro prsa! Některé  ženy odhazují i kalhoty. Jde hlavně o vaše pohodlí, pocit komfortu a bezpečí. 

  • Ideální oblečení na kosmetiku – tepláky, legíny, všechno s gumou, NIC. Pokud nemáte čas se převléct, je vám trapně se po městě promenádovat v teplácích – vezměte si je s sebou do tašky.

 

Ách

Tak, a teď už si můžete pohodlně lehnout, zavrtat se pod plyšovou deku a nechat se unášet na pečujících vlnách kosmetického ošetření. Za přítomnosti voňavých éterických olejů, relaxační hudby, hřejivého doteku a mé maličkosti.