ŠLEHAČKOVÁ SMRŠŤ

Poznejte sílu svatých grálů!

Pojďte se mnou a já Vás zavedu do pohádkové říše, kde znají to nejstarší tajemství – záhadu věčného mládí a krásy. Prosím, jen za mnou! Tahle pečující bomba v sobě skrývá svaté kosmetické grály v podobě sypké masky z unikátního bavlníku bylinného a blahodárné kyseliny hyaluronové.

Po staletí je síla bavlníku bylinného využívána především v péči o zdraví a krásu těla. A to hlavně díky jeho hebkým vláknům, která pomáhají posilovat kontury a minimalizovat vrásky. Tato unikátní maska se ve spojení s vodou mění v osvěžující šlehačkovou smršť! Její síla se znásobí luxusním podkladem – čistou kyselinou hyaluronovou. Tahle kráska se od nepaměti používá jak v kosmetickém řemesle, tak ve zdravotnictví. Má totiž jednu úžasnou vlastnost – dokáže na sebe navázat velké množství vody a dopravit ji do těch nejspodnějších pater pokožky.

Součástí péče je i intenzivní enzymatický peeling. Díky kyselinkám z papáji a ananasu pleť viditelně projasní, zbaví ji staré odumřelé krusty a hloubkově otevře pro další kosmetické kroky.

Nesmíme zapomenout ani na regenerační pěstící masáž s jedinečnými liftingovými tahy! Liftingová masáž je specifická výrazným prokrvením. Svaly se rozpracovávají nejen tlakem z vnějšku, ale každý jednotlivý sval se promne přímo mezi prsty. Dalším prvkem je také silný protivráskový efekt v podobě tahů napínajících kůži směrem nahoru a od středu obličeje ven. 

Po téhle intenzivní bouři bude vaše pleť vypnutá, posílená a hloubkově obnovená. Ze zrcadla na Vás bude koukat projasněná šťavnatá kůže, se zdravě narůžovělou barvou! Budete odcházet nejenom s krásnou zdravou pletí, ale i s lehčí hlavou. Odpočatí, zrelaxovaní a připravení na nová dobrodružství „tam venku“.

Tahle unikátní pečující smršť je vhodná pro zralé Růže, náročnější typy pletí nebo prostě pro ty, u kterých už klasika nestačí


Na co se můžete těšit? 

Jemná očista a uvolnění pleti
Diagnostika pleti aneb „Jak se Vaše pleť má?“
Intenzivní enzymatický peeling s vůní léta + jojobová zrníčka
Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí + ruční dočištění 
Kosmetické detaily (úprava obočí, atd.)
Regenerační pěstící masáž s liftingovými tahy 
Vzácná kyselina hyaluronová 
Jen Váš odpočinek se šlehačkovou maskou z unikátního bavlníku 
Závěrečná péče se sametovými nadstandardními krémy 
Čas na Vaše otázky a odpovědi 

Ceník je platný od 1.1.2023.