HOLA! JARO JE TU. SKORO.

22.4.2024


Hola Ženy, zdravím Vás!

Vítejte v jarním čase! Na začátku nás překvapily třicetistupňové teploty a já byla přistižena nepřipravená. Letní šatstvo v zimních skříních, tenisky špinavé až běda, na nohách stále zející termoregulační vrstva a prošlý, značně smrdutý, opalovací krém. Když jsem ucítila závan letního večerního vzduchu, zachvátila mě regulérní panika. Následný pád do doby ledové mě však ujistil v tom, že se vůbec nebudu vzrušovat. Sukně jsem zaskládala zimními bundami, termoregulační chlupatou vrstvu na nohou nechala osudu. Jen ten opalovák jsem věnovala odpadkovému koši. Prostě, jak se dnes říká: NO STRESS.

A co se děje v salonku? 🙂 


Naskladněno!

Občas je těžké odhadnout, jaké krémy do salonku nakoupit, aby byly prodány a plně využity. Protože, pokud se některé kousky neprodají, musím se jimi mastit sama – a to u krémů na zralou pleť není vůbec žádoucí 😀 I tak jsem se lehce přinas*ala z toho věčného čekání na jednotlivé objednávky a velkou várku pro vás objednala předem!

Aktuálně u mě najdete čističe, tonika a krémy ze základních zelenkavých řad a z protivráskové hnědé řady Power Repair + vaše oblíbené sérum s kyselinou hyaluronovou. Časem přidám i oční péči.

NOVÝ opalovací krém!

Blíží se nám měsíce zalité sluncem a většina z vás už spálené čumáky má. Hledání dobrého opalovacího krému je pro mě vrcholová kosmetická disciplína. Bojuju s tím každý rok. Než nějakou novinku pustím do světa, musím s ní být „v zenu“ (stav hluboké harmonie). Až potom může putovat k vám.

Ale tento rok jsem ho konečně našla! Asi pro vás bude překvapením, že nepochází z pleťových řad Pevonie. S ochranným pevóňáckým krémem v harmonii nejsem – je moc hutný a částka za něj se šplhá nad mé finanční hranice 😀  A tak jsem našla krasavce z řad francouzské kosmetické značky – Thalion. Thalion je pod záštitou Beautysense, tak jako Pevonie. Jejich ochranný krém je mi moc sympatický. Pojďte se se mnou podívat na tohohle fešáka blíž!

Thalion

Ochranný krém proti slunci

  • Můžete si vybrat z SPF 30 a 50 (ochranný sluneční faktor).
  • Chrání vás před UVA a UVB záření >> předchází předčasnému stárnutí kůže a pigmentovým skvrnám. Chrání vás před rakovinotvorným bujením. 
  • Je jemný, má tekutější konzistenci, která se lehce vstřebává do kůže a nezanechává hutnou bílou vrstvu.
  • Voní sladce až květinově.
  • Je vhodný pro dospělé a děti od 3 let, pro všechny typy pletí.