KONEČNĚ VYTUNĚNÁ PÉČE
8.6.2023


Hoj, hoj!
Ač se to nezdá a má profese z dálky pro velké množství lidí vypadá dost jednoduše a ve stylu:

„Vždyť tam maže jen nějaký krémy. A proč jsou ty krémy tak drahý?!“


Jednou se o svojí práci rozepíšu víc, ale tímto začátkem jsem chtěla přiblížit jednu ze starostí, která se mnou v poslední době cloumala. Služby. Kosmetické řemeslo sahá hluboko do historie a je ovlivňováno každým novým desetiletým, trendy a aktuálními požadavky klientů. Do toho se prolíná povaha ženy, co tuhle krásnou činnost vykonává – některá ráda pracuje s přístroji, jiná dává přednost bio složení kosmetiky, další baví tvořit dotekem. A do třetice – životem se měníme, a to, co jsme dělali v úplném začátku je nám v přítomnosti na hony vzdálené. A je to v pořádku. Protože jenom blbec se nemění a celý život stagnuje na jednom místě. 

Vším tím chci říct, že i já se v práci vyvíjela. Hledala cesty, kde mi bude fajn, bořila zajeté, společensky dané koleje a vytvářela nové, jednodušší postupy, které pomůžou hlavně vám v denní péči o sebe. Protože ano, kosmetická péče je důležitá! Kůže je náš důležitý orgán – potřebuje umýt, potřebuje vyživit, potřebuje pohladit. A tím, že si zjednodušíme, ale o to víc zkvalitníme každodenní pečující rituály, bude pro nás péče o sebe mnohem zábavnější. Ne jen nutností. 

Achjo, zase jsem odběhla 😀

Dlouho jsem přemítala, jak služby pro vás vytunit a ustálit. Nechtěla jsem, abyste museli vybírat z x možností nabízených ošetření, prokousávat se „bjůty hatmatilkou“ a slovy jako:


„kyselina hyaluronová, periorální dermatitida, třífázový homogenizovaný krém, mikronizace, atd. …“

A tak jsem vymyslela 2 typy ošetření:

1. Kouzlo ampulky, aby pleť rozkvetla

– tuhle péči všichni dobře znáte, je založená na nespočtu unikátních koncentrovaných ampulkách/sérech, které opřádají krémové masky, společnost vám dělá zrníčkový peeling a pleť masírující masáž (tohle jsou ty nejdůležitější prvky ošetření, čištění je samozřejmostí)


2. Voda živá, unikátní péče

– no, tohle už je jiná liga
– na této péči jsem makala dlouho a vlastně nevěděla, jestli ji do služeb zahrnout, je založená na unikátních sypkých maskách, které, když se smíchají vytvoří boží konzistenci a hlavně jsou neskutečně intenzivní, efekt na pleti je opravdu nádherný 👌 nejlépe spolupracují s luxusními séry a nadstandardními krémy, peeling už je enzymatický – krémový, působící hluboko ve vrstvách pokožky + vaše oblíbená masáž rukou   


K ošetření si můžete přidat různé depilace v obličeji nebo barvení. Také se můžeme domluvit na „holčičí“ chvilce s malovátky. Více info najdete v ceníku! Snad se vám to bude líbit 🙂