KYPŘÍME, ZALÉVÁME, HNOJÍME

Aneb zahradničení v kosmetické péči


Každým nadpisem vás trošku děsím, že? Ale opravdu se nemusíte bát. Zahradní konev, hrabítka a hnojivo na rajčata nechám za rohem. Průběh kosmetického hýčkání s nadšením přirovnávám k zahradničení a ke kytkám, protože je to jednoduché na pochopení, voňavé a svěží v představách a vlastně i trochu podobné v procesech. A jak tedy budeme pokračovat, jakmile mi ulehnete pod ruce? 


Kypříme

V první půlce péče se budeme věnovat kypření pleti. Jsou to základní kosmetické kroky, které kůži krásně otevřou, změkčí, vyčistí a připraví na intenzivní závlahu a blahodárné hnojivo. Pravda, kypřící část není ještě tak zábavná a duši hladící jako samotné zalévání, jelikož tu na vás číhá ne tolik oblíbené hloubkové čištění a vosková dobrodružství, ale je víc než důležitá pro správné fungování zdravé a krásné pleti.


Jednotlivé kroky:

 Jemná očista a uvolnění pleti 
Diagnostika pleti aneb „Jak se Vaše pleť má?“
Intenzivní enzymatický peeling s vůní léta + jojobová zrníčka
Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí + ruční dočištění 
Kosmetické detaily

Zaléváme a hnojíme 

Po kypření bývá pleť nespokojená. U náročných typů pletí si troufám říct, ba přímo naštvaná (a hůř), protože jednotlivé kroky maličko narušují ochranného rytíře pleti a pokožka se stává podrážděnou. Nepropadejte však panice, ještě není čas jít domů. Čeká na vás druhá půlka ošetření, a tou je zalévání a hnojení – vaše (i moje) nejoblíbenější část! 😊

Je to krásný pěstící rituál, který nabručenou pleť dokonale zklidní, nacucá jí potřebnou hydratací a intenzivně vyživí blahodárnými pečujícími poklady. Dodá jí vše, co si zarputile vymrčuje a žádá. S tím nám pomůže rozmazlující aroma-terapeutická masáž obličeje, šíje a dekoltu, luxusní masky a zábaly, intenzivní séra a sametové krémy. 


Jednotlivé kroky:

Pěstící relaxační masáž s liftingovými tahy 
Unikátní ošetření zvolené dle typu pleti 
Závěrečná péče se sametovými krémy 
Čas na Vaše otázky a odpovědi