Kypříme, zaléváme a hnojíme

Aneb zahradničení v kosmetické péči


Každým nadpisem vás trošku děsím, že? Ale opravdu se nemusíte bát. Zahradní konev, hrabítka a hnojivo na rajčata nechám za rohem. Průběh kosmetického hýčkání s nadšením přirovnávám k zahradničení a ke kytkám, protože je to jednoduché na pochopení, voňavé a svěží v představách a vlastně i trochu podobné v procesech. A jak tedy budeme pokračovat, jakmile mi ulehnete pod ruce? 


Kypříme

V první půlce péče se budeme věnovat kypření pleti. Jsou to základní kosmetické kroky, které kůži krásně otevřou, změkčí, vyčistí a připraví na intenzivní závlahu a blahodárné hnojivo. Pravda, kypřící část není ještě tak zábavná a duši hladící jako samotné zalévání, jelikož tu na vás číhá ne tolik oblíbené hloubkové čištění a vosková dobrodružství, ale je víc než důležitá pro správné fungování zdravé a krásné pleti.


Jednotlivé kroky

 Jemná očista a uvolnění pleti 
 Šetrné zrníčkové projasnění 
 Dotvarování nebo zmizení chloupků v obličeji
 To nejhlubší čištění 

Zaléváme a hnojíme 

Po kypření bývá pleť nespokojená. U náročných typů pletí si troufám říct, ba přímo naštvaná (a hůř), protože jednotlivé kroky maličko narušují ochranného rytíře pleti a pokožka se stává podrážděnou. Nepropadejte však panice, ještě není čas jít domů. Čeká na vás druhá půlka ošetření, a tou je zalévání a hnojení – vaše (i moje) nejoblíbenější část! 😊

Je to krásný pěstící rituál, který nabručenou pleť dokonale zklidní, nacucá jí potřebnou hydratací a intenzivně vyživí blahodárnými pečujícími poklady. Dodá jí vše, co si zarputile vymrčuje a žádá. S tím nám pomůže rozmazlující aroma-terapeutická masáž obličeje, šíje a dekoltu, luxusní masky a zábaly, intenzivní séra a sametové krémy. 


Jednotlivé kroky

Smysly uvolňující masáž obličeje, šíje, dekoltu, paží a trapézů, se vzácnými přírodními oleji
Unikátní péče zvolená dle typu pleti » Srdce celé péče
Sametová péče s krémy