LETNÍ OSVĚŽENÍ
18.7.2023

Zdravím všechny letní tvory!
Máme tu skoro konec července – horka a zpocených triček čas! Teploty šplhají do závratných výšin a zapalují nejenom běloskvoucí lýtka, ale přerušují i mozkové obvody. Je tu zkrátka období volnějších dní, exotických dálek a nekonečně dlouhých večerů, kdy se jako háďata válíme na rozpáleném slunci a hladově hltáme každý jeho dotek. Nejlépe někde u vody, se sladkým melounem a dobrým drinkem v ruce. Jsou tu však také dny pracovní, kdy musíme plnit každodenní nelibé povinnosti. V tom případě už je všudypřítomné teplo poněkud otravné a odpočinek s drinkem a paraplíčkem se vzdaluje jako loďka na mořském obzoru…

Chladivé oční bájo

Abych Vám sejmula tuhle sluneční tíhu alespoň jednou měsíčně z ramen, připravila jsem pro vás „chladivé bájo“ v podobě hydrogelových očních polštářků – jako DÁREČEK ke každé letní péči! Polštářky jsou uložené ve speciálním séru ze vzácného kolagenu, mořských řas a nepostradatelné kyseliny hyaluronové. Je to krásná záležitost pro unavené zraky. Příjemně chladí a zmírňují otoky, zjemňují vrásky, projasňují a zesvětlují tmavé pytle pod očima. Tahle příjemná záležitost vznikla ve stáji „Mii Cosmetics“ – znáte od ní make-upová malovátka.

Pitný režim plný vitamínů

Vždycky říkám: Musíme si to udělat pěkné! V letním parnu je vnitřní zavlažování víc než důležité. Proto tu na vás při každé návštěvě bude čekat doušek čisté vody s osvěžujícím citronem a okurkou. Mňam!