Masážní posila / Karlík / Tašky

2.3.2024


Ahojte Ženy!

Omlouvám se za tento infantilní pozdrav, ale dneska mě ovládá jakási prapodivná nálada. Jako každý úvod začnu popisem počasí. Venku je zataženo, s občasným deštěm a mlhami. Všimla jsem si totiž, že v každém „před-psaní“ se věnuju aktuální meteorologické situaci venku. Lásku k přírodě prostě nezapřu.

Když píšu tyhle řádky, cítím závany prvních březnových dnů… Řeknu vám, je to vzpruha. Poté co jsem v týdnu dostala otázku: „Ale ty máš přece tyhle tmavé dny ráda, ne?“. Uvědomila jsem si, jak moc mi chybí světlo. Jasně, miluju tajemná pošmourna s mlhou. Vlívají mi do žil kýžený klid. Ale po čtyřech měsících tmy můžu konstatovat, že mám dost. Moje kůže není jen upírsky bílá, ale chytá odstíny do zelenomodré. Podle typologie jsem sice studený typ s kůží nažloutlou a žilkami v odstínech modré a zelené, ale tohle už jsou spíš barvy nebožtíka tři hodiny po skonu…

Potřebovali bychom notnou dávku slunečního objetí. Když mi jedna z mých žen popisovala, jak se bez ochranného krému vystavovala hodiny na horském slunci, neměla jsem jí to za zlé. Ba naopak. První slunce hltáme, jak velbloud vodu a je nám jedno, jestli způsobí plusové vrásky nebo pigmentové skvrnky. Jen chceme cítit to světlo na zimních tvářích. Už brzy milé ženy, už brzy.


Co je nového?

Aktuálně se toho děje opravdu hodně. Ti, co podnikají nebo vytváří vlastní věci, mi dají za pravdu, že se musíte neustále otáčet a udržovat váš projekt, tu živou biomasu v pohybu. Protože, jakmile se jednou zastaví, těžko se dává do pohybu. U každého zaměstnání, tvorové touto prací nepolíbení, vnímají většinou jen špičku ledovce – prodavačka „jen“ prodává, dispečer „jen“ popsedává v kanclu, já „jen“ mastičkuju obličeje. Ale mnohdy se pod vodou skrývá další, daleko větší masa pracovního kamení. Ta práce, která je skryta. Aktuálně se moje zábava skládá z:

  • Příprav pro návštěvu hygieny – vybavení lékárničky, smluv a všemožných papírů spojených s podnikáním, aktualizace provozního řadu, atd. 
  • Naskladňování zásob – produkty (krémy, oleje, barvy na obočí, štětce…), dezinfekce, mýdla a jary, špachtle a špachtličky, jednorázové čepky, prostěradla, tamponky, kapesníky, ručníky, svíčky, pomeranče,…
  • Daňové přiznání – och, má neoblíbená disciplína + změny v pojištění a podnikání celkově
  • Testování nové péče, nová posila do salonku, nové tašky… 


Víte, že vám chci dopřávat péči a veškerý servis okolo ní v prvotřídní kvalitě. A to si s sebou nese dřinu a odříkání. Proto, když se na nějaký čas odmlčím (žádné články), neznamená to, že je klid a já pobíhám jako divožena v lese. Většinou to je období spojené s novými pracovními výzvami 🙂  

Masážní posila

Do salonku zavítá nová pečující posila! Rozhodla jsem se, že volnou středu přenechám jednomu šikovnému tvoru. Dámy a pánové, přivítejte v salonku novou masérku Dany! Tato slečna je nejenom má dlouholetá klientka, ale také neskutečně šikovná masérka, která má opravdovou páru. Pečlivě se pověnuje každému vašemu ztuhlému svalu a úponu. Dokáže rozpracovat a uvolnit i ty nejztuhlejší části vašeho těla (vím, o čem mluvím 😁). Mrkněte na její práci a dopřejte svým zádům blaho! 

Nová péče „Karlík a továrna na čokoládu“

Má milovaná Pevonia Botanica přichází s novým typem ošetřením! Jak název nadpisu napovídá, jde o péči velmi sladkou a hříšně návykovou. Je určená těm z vás, co milují všemožné sladké dobroty a film Karlík a továrna na čokoládu hltají s pořádnou tabulkou v ruce. Dalšími nadšenci budou odpůrci fenoménu „Dám si jen jeden až dva čtverečky.“ A v neposlední řadě bude určena těm, co se cpou čokoládou potají a prázdné obaly schovávají na dno odpadkového koše, pod slupky banánu.

Srdce téhle péče je opředeno luxusními poklady v podobě kvalitního kakaakaramelu nebo mandlového oleje. S nepohodlnými vráskami zatočí vzácný arganový olej a nepostradatelný mořský kolagen

Celá péče je ve stavu testování (máma a zbytek rodiny), ale začátkem dubna by měla být dostupná pro všechny čoko-nadšence! P.S. Nedá se jíst. Jen pro pořádek.

Věru, takovou barvu jsem nečekala 😅

Nové tašky a proprietky s láskou

Jsem velký perfekcionista a puntičkář. Je to vlastnost, kterou nevnímám pozitivně a musela jsem se ji naučit krotit. I tak si dávám záležet na tom, aby celá vaše péče (nejenom ta ruční) byla na té nejvyšší úrovni a poskytovala vám služby „s něčím navíc“.

Další kapitolou v tomto rozvoji je balící materiál s vlastní identitou. Krémy od Pevonie a malovátka od Mii si zaslouží být zabaleny kvalitně – aby vás samotné předání a rozbalování těšilo. Proto aktuálně pracuju na taštičkách a děkovných kartičkách s vlastním logem a značkou. Abyste věděli, že si každého vašeho opětovného nákupu moc vážím 🙏